Ми пропонуємо шнурки для бейджів, шнурки з логотипом, стрічки з логотипом для бейджів. Ви можете замовити виробництво шнурків та нанесення логотипу на стрічку. Шнурки для бейджів в Києві та інших регіонах України.
 
Килимки комп’ютерні
Телефонуйте Пишіть
 

Килимки комп’ютерні

Килимки комп’ютерні
Килимки комп’ютерні
Килимки комп’ютерні
Килимки комп’ютерні Килимки комп’ютерні Килимки комп’ютерні
З нанесенням друку

Килимки комп’ютерні

Код SK
Розмір: прямокутні 18х22, 38х48 або 40х60 см
Розмір: круглий - 21 см
Колір - друк по PANTONE
Тираж від 10 шт
Швидке замовлення

Килимки для комп’ютерної миші з нанесенням друку – це функціональний та стильний аксесуар, який надасть вашому робочому столу індивідуальності та унікального вигляду. Виготовлені з високоякісних матеріалів, ці килимки забезпечують плавне ковзання миші та комфортне використання.

Ви можете замовити килимок із яскравим графічним малюнком, логотипом вашого улюбленого бренду або навіть персональним повідомленням. Ці килимки не тільки захищають поверхню вашого столу від подряпин та стирання, але й роблять ваш робочий простір більш естетичним та привабливим. Створіть затишний та стильний робочий простір з нашими килимками для комп’ютерної миші з нанесенням друку. Додайте індивідуальність та яскравість до вашого робочого столу та насолоджуйтесь комфортним використанням миші під час роботи чи ігор!

Галерея

Перегляньте також