Ми пропонуємо шнурки для бейджів, шнурки з логотипом, стрічки з логотипом для бейджів. Ви можете замовити виробництво шнурків та нанесення логотипу на стрічку. Шнурки для бейджів в Києві та інших регіонах України.
 
Брелок з карабіном і кільцем
Телефонуйте Пишіть
 

Брелок з карабіном і кільцем

Брелок з карабіном і кільцем
Брелок з карабіном і кільцем
Брелок з карабіном і кільцем
Брелок з карабіном і кільцем Брелок з карабіном і кільцем Брелок з карабіном і кільцем
З нанесенням друку

Брелок з карабіном і кільцем

Код BS-016
Ширина тасьми: 10 мм, 15 мм, 20 мм, 25 мм, 30 мм
Фурнітура – карабін та металеве кільце
Тираж від 50 шт
Швидке замовлення

Нехай ваші ключі стануть виразним акцентом вашого стилю з нашим брелоком, додатковим кольоровим акцентом та вашим унікальним друком. Цей брелок поєднує в собі якість і стиль, забезпечуючи надійне кріплення ключів і прикрашаючи ваші аксесуари. Брелок оснащено як металевим кільцем, так і карабіном для кращої функціональності та різних варіантів кріплення.

Високоякісний матеріал забезпечує тривалу службу і зберігає ваш друк яскравим і виразним протягом тривалого часу. Додайте свій особистий штрих до цього брелока, нанісши ваш унікальний друк – логотип компанії, ініціали чи будь-який інший малюнок чи напис. Цей брелок буде не лише зручним аксесуаром, але й чудовим способом привернути увагу до вашого бренду чи особистості.

Замовте текстильний брелок з металевим кільцем і нанесіть на нього ваш унікальний друк вже сьогодні. Додайте стилю і оригінальності до свого щоденного життя з нашими якісними аксесуарами!

Галерея

Перегляньте також