Ми пропонуємо шнурки для бейджів, шнурки з логотипом, стрічки з логотипом для бейджів. Ви можете замовити виробництво шнурків та нанесення логотипу на стрічку. Шнурки для бейджів в Києві та інших регіонах України.
 
ШНУРКИ З ЛОГОТИПОМ | SHNUROK.UA
Телефонуйте Пишіть
 

Про нас

Вітаємо!

SHNUROK – Український виробник текстильник стрічок та текстильних виробів з брендінгом. Сучасне виробництво, креативний підхід та досвід більше 20 років – дає нам можливість приймати і виконувати замовлення професійно та вчасно.

Довіра наших клієнтів це одна з найважливіших цінностей компанії SHNUROK ®. Для нас важлива довготривала співпраця з клієнтами, тому ми приділяємо максимальну увагу кожній деталі, якості і сервісу.

SHNUROK пропонує кращі цінові пропозиції та популярні товари з нанесенням друку: шнурки та бейжді, бандани, сумки-шопери, стрічки з логотипом, шезлонги з індивідуальним брендінгом та багато інших товарів. Ми прислуховуємося до потреб та бажань клієнтів і розробляємо нові продукти для яскравого та комфортного використання.

Наша компанія постійно приймає участь на багатьох рекламних виставках України де ми раді зустрітися та познайомити з нашими послугами, продуктами і новинками. Якісний друк, комфортний сервіс, професійний колектив і наш досвід роботи є гарантією найкращих пропозицій для вашої компанії.

SHNUROK – більше, ніж просто шнурок!

Наші переваги

Чому клієнти вже багато років поспіль обирають саме нас

БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ

Ми не беремо додаткової оплати за підготовку макетів, SHNUROK надає своїм клієнтам абсолютно безкоштовні зразки продукції, перед запуском у виробництво

100% ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Ми гарантуємо якість продукції, виготовленою брендом SHNUROK. Всі матеріали є безпечними і надійними. Ми контролюємо якість на кожному етапі виробництва

КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

Постійно оновлюємо асортимент новими пропозиціями та продуктами. Які відповідають сучасним тенденціям. Лояльна система знижок та кращі ціни на ринку України

ОНЛАЙН ПІДТРИМКА

Наша команда підтримки завжди готова допомогти отримати інформацію про стан замовлення або прорахунок та ефективно вирішити будь-яке питання

Важливі події

Травень
2003

Наша історія починається у 2003 році, коли ми прийняли перше замовлення

В 2003 році ми прийняли участь на REX і представили перший раз на ринку України рекламний продукт – шнурок з нанесенням друку.

Shnurok ua

Травень
2005

Велика подія в Україні
– Євробачення 2005 рік

Наша компанія успішно виконує велике замовлення шнурків з друком в зазначений термін.

Shnurok ua

Червень
2012

Чемпіонат Європи з футболу 2012 (офіційна назва – УЄФА Євро 2012)

Ми з великою відповідальністю з дотриманням термінів виготовили замовлення на шнурки з друком і брелоки з брендінгом.

Shnurok ua

Травень
2017

Вдруге Україна проводила Євробачення в 2017 році

Наша команда з честю виготовила замовлення унікального та красивого шнурка з друком до цієї події.

Shnurok ua