Ми пропонуємо шнурки для бейджів, шнурки з логотипом, стрічки з логотипом для бейджів. Ви можете замовити виробництво шнурків та нанесення логотипу на стрічку. Шнурки для бейджів в Києві та інших регіонах України.
 
Маски з логотипом
Телефонуйте Пишіть
 

Маски з логотипом

Маски з логотипом
Маски з логотипом
Маски з логотипом
Маски з логотипом Маски з логотипом Маски з логотипом
З нанесенням логотипу

Маски з логотипом

Код SM-010
Матеріал - габардин
Колір - друк по PANTONE
Тираж від 20 шт
Швидке замовлення

На прохання клієнтів нашим виробництвом була розроблена спеціальна форма захисної маски. Захисна маска комфортна в носінні і багаторазова в використанні. Завдяки ергономічній конструкції багаторазова маска з логотипом щільно прилягає до обличчя. Бокові м’які резинки надійно тримають захисну маску.

Захисна маска з логотипом має стильний вигляд. Внутрішня частина захисної пов’язки – 100% бавовна – гіпоалергенна. Маска захисна багаторазова з Вашим логотипом має універсальний розмір.

Багаторазову маску можно прати та прасувати. При замовленні маска з логотипом запаковується індивідуально в одноразову упаковку. Для зручності багаторазового використання маски з логотипом пропонуємо тканинний чохол з карабіном, який можна кріпити на одяг або шнурок. Також до маски з друком додатково можна замовити шнурок з регулятором довжини код B-050. Двошарова багаторазова захисна маска для обличчя – Маска тканинна багаторазова з нанесенням логотипу.

Замовляйте захисні маски для обличчя з нанесення друку у компанії SHNUROK®

Галерея

Перегляньте також