Ми пропонуємо шнурки для бейджів, шнурки з логотипом, стрічки з логотипом для бейджів. Ви можете замовити виробництво шнурків та нанесення логотипу на стрічку. Шнурки для бейджів в Києві та інших регіонах України.
 
Тасьма текстильна з друком
Телефонуйте Пишіть
 

Тасьма текстильна з друком

Тасьма текстильна з друком
Тасьма текстильна з друком
Тасьма текстильна з друком
Тасьма текстильна з друком Тасьма текстильна з друком Тасьма текстильна з друком
З нанесенням друку

Тасьма текстильна з друком

Види тасьми: гладка, рифлена, реміна
Ширина тасьми: 10 мм, 15 мм, 20 мм, 25 мм, 30 мм, 40 мм
Тираж від 50 м
Швидке замовлення

Красиво та яскраво виглядає брендована тасьма для наградних стрічок та медалей, які використовують для спортивних змагань та марафонів. Часто текстильна тасьма з друком використовується при пошиві текстильних виробів, оздоблення одягу, для шоперів, рюкзаків, текстильних ременів та інше. Друкуємо по PANTONE, фото, дизайни – для вашого унікального та стильного продукту.

Текстильна стрічка з друком – ідеальне рішення для надання елегантності та унікальності вашому бренду чи події. Наші текстильні стрічки виготовляються з високоякісного матеріалу, забезпечуючи розкішний зовнішній вигляд і приємний на дотик текстурний ефект.

Незалежно від того, чи потрібні вам стрічки для прикрашання подарункових упаковок, кріплення бейджів або створення елегантних аксесуарів, ми пропонуємо широкий вибір кольорів і можливість нанесення вашого унікального друку. Персоналізовані текстильні стрічки – чудовий спосіб привернути увагу до вашого бренду і зробити ваші продукти чи події оригінальними.

Галерея

Перегляньте також