Ми пропонуємо шнурки для бейджів, шнурки з логотипом, стрічки з логотипом для бейджів. Ви можете замовити виробництво шнурків та нанесення логотипу на стрічку. Шнурки для бейджів в Києві та інших регіонах України.
 
Атласна стрічка з лого
Телефонуйте Пишіть
 

Атласна стрічка з лого

Атласні стрічки з нанесеним друку методом сублімації логотипом виглядають елегантно та святково. Вони чудово підійдуть для прикраси інтер’єру під час урочистих заходів, корпоративів, ділових переговорів та ін. Атласні стрічки також чудово поєднуються із сувенірною продукцією чи подарунками. Вони стануть елегантним аксесуаром для вручення грамот, медалей та нагород. Приємна на дотик, барвиста атласна стрічка з логотипом також послужить закладкою для книги, блокнота або ділового щоденника.

На нашому сайті ви можете замовити послугу брендування за індивідуальним макетом. Будьте впевнені, що ми відтворимо малюнок будь-якої складності у найкоротший термін. Метод сублімації дозволяє використовувати широку палітру фарб для нанесення яскравих зображень, що запам’ятовуються. Атласні стрічки з барвистим логотипом є аксесуаром, який стане ефективним елементом реклами вашої компанії.

Приклади наших робіт: