Ми пропонуємо шнурки для бейджів, шнурки з логотипом, стрічки з логотипом для бейджів. Ви можете замовити виробництво шнурків та нанесення логотипу на стрічку. Шнурки для бейджів в Києві та інших регіонах України.
 
Шнурки для взуття
Телефонуйте Пишіть
 

Шнурки для взуття

Шнурки для взуття
Шнурки для взуття
Шнурки для взуття
Шнурки для взуття Шнурки для взуття Шнурки для взуття
З нанесенням друку

Шнурки для взуття

Код ВR-091
Тасьма ширина 10 мм
Довжина на вибір
Колір - друк по PANTONE
Тираж від 50 шт
Швидке замовлення

Шнурки для взуття з нанесенням друку – це стильний та практичний аксесуар, який додасть індивідуальності вашому взуттю. Ці універсальні шнурки підходять для будь-якого типу взуття: кед, кросівок, черевиків і навіть формального взуття. Вони виготовлені з міцного матеріалу, який не тільки довговічний, але й зберігає яскравість кольору та якість друку протягом тривалого часу використання.

Наша колекція шнурків пропонує різноманітність дизайнів та кольорів, щоб кожен міг підібрати щось на свій смак. Ви можете вибрати шнурки з логотипом вашого улюбленого бренду, цікавим графічним малюнком або персональним повідомленням. Ці шнурки не тільки функціональні, але й стильні, роблячи ваше взуття унікальним і незабутнім.

Додайте яскравість та індивідуальність свого взуття з нашими шнурками із нанесенням друку. Підкресліть свій стиль та виділіться з натовпу з цими оригінальними аксесуарами!

Галерея

Перегляньте також