Ми пропонуємо шнурки для бейджів, шнурки з логотипом, стрічки з логотипом для бейджів. Ви можете замовити виробництво шнурків та нанесення логотипу на стрічку. Шнурки для бейджів в Києві та інших регіонах України.
 
Текстильна гумка з друком
Телефонуйте Пишіть
 

Текстильна гумка з друком

Текстильна гумка з друком
Текстильна гумка з друком
Текстильна гумка з друком
Текстильна гумка з друком Текстильна гумка з друком Текстильна гумка з друком
З Вашим написом!

Текстильна гумка з друком

Код RS-050
Ширина гумки 20 мм, 30 мм, 40 мм
Тираж від 100 м
Швидке замовлення

Для спортивної та спідньої білизни з друком по PANTONE логотипа та фона. Виготовлення корпоративних підтяжок для фірмового підкреслення стилю компанії.

Текстильна гумка для одягу з друком – це не лише звичайний аксесуар, це можливість зробити ваш одяг ще більш унікальним та стильним. Наші текстильні гумки виготовлені з увагою до деталей та використанням високоякісних матеріалів, що забазпечує їх міцність та довговічність. Ці гумки ідеально підходять для створення оригінальних та креативних акцентів на одязі. Але головне – це можливість нанесення на них індивідуального дизайну: вашого улюбленого малюнку, мотивуючого напису або логотипу вашого бренду.

Замовте текстильну гумку для одягу з друком вже сьогодні і зробіть кожен ваш образ неповторним та виразним. Підкресліть свій стиль та індивідуальність з нашими товарами!

Галерея

Перегляньте також