Ми пропонуємо шнурки для бейджів, шнурки з логотипом, стрічки з логотипом для бейджів. Ви можете замовити виробництво шнурків та нанесення логотипу на стрічку. Шнурки для бейджів в Києві та інших регіонах України.
 
Бейджі вінілові
Телефонуйте Пишіть
 

Бейджі вінілові

Бейджі вінілові
Бейджі вінілові
Бейджі вінілові
Бейджі вінілові Бейджі вінілові Бейджі вінілові
Власне виробництво!

Бейджі вінілові

Пропонуємо на Ваш вибір кишеньки для бейджів: горизонтальні та вертикальні. В наявності на складі! Індивідуальний розмір і форма кишеньок для бейджів від 2х тисяч штук.
Швидке замовлення

Великий успіх – це вміння справлятися з дрібницями, імідж складається з невеликих акцентів. В офісі, на конференції, семінарі або діловій виставці бейдж є невід’ємним атрибутом дрес-коду і фірмового стилю компанії. SHNUROK пропонує широкий асортимент БЕЙДЖІВ різних розмірів, форм, матеріалів, кольорів і типів кріплення.

Вінілові бейджі – це універсальний та надійний спосіб ідентифікації співробітників на заходах, в офісі чи на конференціях. Вони є міцними та естетичними аксесуарами.

Ці бейджі виготовляються з високоякісного вінілу, який забезпечує довговічність та стійкість до стирання. Вони доступні в різних розмірах та форматах, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для вашого бізнесу чи заходу.

Галерея

Перегляньте також